STPř - O kbelský koláč

04.04.2011 22:11

„O kbelský koláč“ – 6.místo

Fota: p.Řehák - díky.  prochyman.rajce.idnes.cz/O_kbelsky_kolac/

Za pěkného počasí jsme velmi dobře odehráli venkovní turnaj na travnatém hřišti FK Kbely.

1.zápas

SJM – Sparta Praha dívky            0 : 0

Tyč Anety ani pěkná hlavička Patrika nerozhodly, smůla.

2.zápas

SJM – Ďáblice                                   1 : 1

Vedli jsme od 4.min, po samostatné akci se trefila Anetka. V předposlední minutě nás zachránil Adam v brance ale na poslední střelu v poslední minutě už byl krátký – 1 : 1

3.zápas

SJM – Chabry                                   0 : 1

S jedním hráčem na střídání, ve 25 st. horka, to nešlo.

4.zápas

SJM – Běchovice                             2 : 0

Vítěznou branku po samostatné akci vstřelil Prochy, v předposlední minutě po rohu míč do branky dotačila Áňa.

5.zápas

SJM – Kbely                                      1 : 1        (na penalty 1 : 2)

Prohrávali jsme 0 : 1, minutu na to Aneta vyrovnala a šlo se na penalty. Z hlediska dlouhodobých statistik, které si vedeme,  šli na penalty hráči, kteří mají nejlepší  %  úspěšnosti – a to Patrik, Prochy a Adam. Do branky jsme udělali změnu, chytat šla Áňa.

Statistiky tentokráte selhaly, soupeř nedal, Páťa nedal,soupeř nedal, Prochy nedal, soupeř nedal, Adam trefil spojnici, 4.série soupeř dal, Aneta dala, 5.série soupeř dal a černý Petr zůstal u Fandy.

Celkové 6.místo (z 8) a nejlepší hráčka turnaje Anetka Pochmanová.

Všechny  naše borce moc, moc a moc chválíme. Byl to náš první turnaj a první zápasy 7 + 1 a vedli jsme si skvěle.

Sestava: Adam – Fanda, Dája – Prochy, Aneta,Řehy – Patrik, Kuba, Marek

Děkujeme za předvedené výkony a ještě větší jedničku mají za kultivované vystupování naši rodiče, moc děkuji.