Junior Praha - FK SJM.............0 : 17

16.06.2010 21:28

Hra na jednu branku

………………………

V sobotu jsme se v plné síle dostavili na hřiště borců z  Junioru. Přestože jsme byli v pozici favorita, snažili jsme se soupeře nepodcenit a makat hned od první minuty.

………………………

Hned po rozehrání jsme se nalepili na vápno domácích a kopali dva rohy. Až do 8min jsme branku domácích jen zaměřovali, ale potom jsme se již trefovali. V 9min po levé straně zatáhl Pechy a přesný centr našel Adama – 1:0.  V 10min střela Anety jen těsně minula břevno. Ve 13min se z pravé strany probyl Fanda. Na centr si naběhl Prochy a přihrávka na Pechyho byla gólová – 2:0. V 16 a 17 min jsme trefili tyč a ještě v 17min se samostatně prosadil Prochy – 3:0. Potom to již byla jen otázka „Kolik to bude ?“. V 18min po individuální akci skóroval Pepa – 4:0 a ve 20min si to zopakoval po přihrávce Adama – 5:0. V poslední minutě utekl Tomáš a jeho střelu dorazil do branky Péťa – 6:0

…………………………

Poločas 6:0

………………………….

Ve 3min Pepa, Pechy – 7:0. 6min Pepa sám – 8:0. 8min Pechy sám – 9:0.

Ve druhém poločase jsme hodně měnili postavení jednotlivých hráčů. Vepředu to zkoušel Mára i Tomáš, Fanda s Áňou si vyzkoušeli obranu apod. Vyplatilo se, branku si vstřelili téměř všichni hráči. V 10min Marek – 10:0. V 11min Prochy, Aneta – 11:0. Ve 14min Adam – 12:0. V 16min Fanda – 13:0. V 17min Fanda, Aneta – 14:0. V 19min individuálně Aneta – 15:0. Ve 22min samostatně Adam – 16:0 a poslední zápis si nechal po asistenci Prochyho zapsat Fanda – 17:0.

……………………….

Ve druhém poločase domácí odpadli a konečný výsledek je pro ně hodně krutý. Hráli  jsme  to co nám soupeř dovolil a tak jsme měli hodně prostoru. Musíme zůstat nohama na zemi, nesmíme zapomenout na naší hru v Dubči  a navíc nás již jen čekají o dost silní soupeři. Hned další zápas hrajeme s  borci z Vršovic a ti nás loni porazili, navíc,  v minulém kole dokázali urvat body prvnímu v tabulce. Čekají nás dva tréninky, v pátek zápas za starší přípravku a v sobotu to bude další mistrovský boj.

……………………….

Branky : Adam 3, Pechy 3, Prochy 1, Pepa 3, Péťa 1, Marek 1, Aneta 3, Fanda 2,

…………………….

Hráčům děkujeme za pěknou střelnici, rodičům za to, že hráče ve svátek přivezli. Když tento tým udržíme  pohromadě čekají nás další úspěchy. Je nezbytné, aby „trojúhelník – hráč, rodič, trenér“ fungoval.