Penalty :

8      :      2

První jarní kolo mini cupu jsme odehráli v pondělí na Pošepňáku .

Po dlouhé zimě strávené v tělocvičně to byla teprve druhá příležitost zahrát si na čerstvém vzduchu .

Zápas pro nás začal velmi dobře . Hned ve druhé minutě se ujímáme vedení 1: 0 . S trochou štěstí se prosadil Filip Helfert . Soupeř ale vyrovnal . V deváté minutě přidal druhou branku Tomáš Ryšánek .  I na tuto branku nám kluci z Měcholup odpověděli vyrovnáním . Druhou třetinu zase začínáme lépe . Nejprve se opět trefil Tomáš a čtvrtý gól dal Fíla Filinger .

Po druhé třetině jsme vedli , ale vyhráno nebylo . Náš výkon nebyl vůbec přesvědčivý a vyrovnaný . Nedařila se nám hra a tak byla naše nerozhodnost a nedůslednost potrestána dvěma góĺy a to byl konečný výsledek zápasu . Škoda že Fíla Novák trefil jen tyč , Jirka z přímého kopu jen těsně minul , Sebík taktéž minul , Tomáš měl na dosah hattrick , ale ani jemu střela nesedla jak potřeboval . Promarnili jsme tak několik šancí , které nás mohli posunout ke třem bodům .

Je ale velká pravda , že si soupeř také vytvořil několik pěkných šancí . Naštěstí máme Toma v bráně a díky jeho perfektním zákrokům jsme nedostali více branek . Tom opět podal výtečný výkon a podržel celý tým .

Snad nás ten časový posun nebude trápit i v dalších zápasech a my budeme podávat lepší a lepší výkony .

Branky v zápase : Tomáš 2 , Fífa Filinger 1 , Fíla Helfert 1

Branky z penalty : Jirka , Kuba , Sebík , Fíla Filinger , Venda , Tomáš , F.Helfert , Fíla Novák

Míla Novák – trenér mini 04 a 05

Foto jako vždy :  rajče.net   sjm2004