Čechie Dubeč - FK SJM..........1 : 9

18.10.2010 21:51

Čechie Dubeč     -     FK SJM

1 - 9

Začátek jako z pohádky , v první minutě proběhl Rajík přes polovinu hřiště a dává první branku . 0:1 .

Začátek druhé minuty , Tomáš si vybojoval míč na polovině soupeře , udělal dva kroky a přidává druhou branku . 0:2 . Třetí minuta a Tomáš je opět před brankářem , bohužel to trefil přímo do něho .

V sedmé minutě posílá Tom pěkný míč na Rajíka a ten opět zvyšuje . 0:3 .

V desáté minutě zabíhá po pravé straně Venda a krásnou přihrávkou před bránu vybízí Jirku ke střele . Jirka neomylně posílá míč za záda brankáře . 0:4 .

Po krátké přestávce nastupujeme k druhé třetině . Je chladno a začalo pršet .

Hra se na chvíli vyrovnala a hraje se výborně na obou stranách . Soupeř se snaží založit útok a nám se daří všechny pokusy včas zmařit . V desáté minutě se do šance dostal náš dnešní kapitán Fíla „Strejda“ po přihrávce Kuby , ale jeho lehký dloubák neměl dost síly a tak ho brankář stačil přikrýt . V jedenácté minutě se soupeřům podaří rozehrávka ve středu hřiště  a útočník sám proti Filipovi v bráně je úspěšnější . I když Fíla včas vyrazil , mokrý a klouzavý míč se mu nepodařilo chytit . 1:4 .

Naštěstí jsme se hned vzpamatovali a z rozehrávky v té samé minutě přihrává Jirka Tadeášovi a ten s ledovým klidem posílá míč podle brankáře a zvyšuje náš náskok . 1:5 .

Druhá přestávka je velmi náročná .Jak se přestalo běhat , všichni drkotají zubama .

Je pěkná zima a stále prší . Udržujeme se stále v pohybu abychom neztuhli .

Začíná třetí třetina . Ve třetí minutě opět zapnula dvojka Jirka-Tadeáš a Jirkovu přihrávku Tadeáš opět využívá . 1:6 . V páté minutě střílí Jirka , ale bránu jen těsně minul .

Mezitím naši obránci s jistotou likvidují veškeré pokusy soupeře o útok .

Začátek šesté minuty a Tadeáš se zmocňuje míče . Opět s ledovým klidem kontroluje postavení protihráčů a nádherně trefuje skulinu v bráně . 1:7 . V osmé minutě opět perfektně zabíhá Venda po křídle a zpětnou přihrávkou nachází Jirku , který se opět nemýlí .

1:8 . Zápas je celkem rozhodnutý a tak jsem se rozhodl poprvé v této sezóně vystřídat brankáře . Chytal výborně , ale aby nezmrzl tak do brány nastupuje Fíla Filinger (a do konce zápasu ještě zachránil alespoň tři góly) a náš brankář se okamžitě zapojuje do hry a spolu s Tomem tvoří novou útočnou dvojku . Tomáš hned při první příležitosti posílá Fílu do šance , ale Fíla krásnou střelou bohužel mine bránu . Kluci ale bojují dál a v poslední minutě Tomáš opakuje perfektní přihrávku a Fíla jde sám na bránu . Tentokrát je to přesná nechytatelná střela a náš brankář ztvrzuje naše vítězství . 1:9 .

Bylo úžasné pozorovat , jak kluci přestali myslet sami na sebe a začali si přihrávat .

Výsledek hovoří za vše a dnes hlavně Tom zaslouží pochvalu za několik perfektních přihrávek . Výborné přihrávky ukázal i Venda , Rajík a Jirka .

Je to prostě bezva mančaft a já jsem na ty rošťáky vážně pyšnej .

A tak jsme si v kabině na naše vítězství připili kapkou bublin a trošku zakřičeli na oslavu .

Celému týmu veliká pochvala za výborný výkon a vytrvalost v tom ošklivém počasí .

Musím ale pochválit i hráče Čechie , protože hráli čistě a bojovali až do konce  i když pro ně výsledek nebyl tak příznivý .

Děkujeme všem rodičům a fanouškům za velikou podporu a povzbuzování .

Zbyškovi díky za pískání a realizačnímu týmu za spolupráci .