2.mistrovský zápas - SJM - Cholupice 8 : 3

14.09.2010 19:52

2.mistrovský zápas    S J M   :   Sokol Cholupice  -  8  :  3   ( 2  :  1 )

Foto : Renata - sjm2003.rajce.idnes.cz/2._kolo_SJM_-_Sokol_Cholupice/

V pátek 10.9. jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu letošní sezony, našemu prvnímu domácímu.

1.poločas

V prvních minutách bylo utkání vyrovnané, hrálo se převážně ve středu hřiště, náznaky šancí se střídali na obou stranách. Až ve 14.min jsme se trochu více osmělili a vytvořili jsme si několik příležitostí najednou, ovšem byly z toho pouze 2 rohy a nevyužitá šance Toníka, který přestřelil. V 16.min všem ukázala Áňa, jak se skvěle orientuje a potrestala špatný výkop brankáře Cholupic - 1:0

Ve 23. minutě měl velkou šanci soupeř, to jsme ješte zvládli. Ovšem hned za minutku Mára udělal kličku navíc a soupeř nabídnutou šanci využil - vyrovnáno 1:1

Po rozehrání jsme se vrhli do útoku a soupeř nás dokázal zastavit pouze za cenu faulu. I když to bylo docela daleko od brány, k volnému přímému kopu se postavila Áňa a nekompromisně krásnou střelou zavěsila pod břevno - 2:1 v 25.min.

2.poločas

O přestávce jsme si řekli několik rad do druhého poločasu a vyplatilo se. Hned ve 4.min Prochy - 3:1. V 8.min měl sice šanci i soupeř, ale naši obranu nepřelstil. V 9.min se trefil z dorážky Páťa - 4:1 a soupeř téměř rezignoval. Přitlačili jsme je na jejich polovině a v 10.min se opět trefila Áňa - 5:1. Soupeř se sice stále snažil narušovat naši dobrou obranu, ale právě z obrany se narodil náš šestý gól. Nádhernou střelu téměř z poloviny hřiště vyslal na bránu Altík, odrazila se od břevna těsně před brankovou čáru a Áňa dorazila do prázdné brány - 6:1 ve 13.min.

Hra se poté trošičku zklidnila a náš zastupující brankář  Řehy trošičku polevil v koncentraci a pustil za svá záda lehoučkou střelu soupeře - 6:2. To nás ovšem zase probralo a po vzorné spolupráci Prochy – Pechy to bylo v 21.min 7:2. Hned za minutku v 22.min Prochy 8:2

Po našem faulu v pokutovém území už v nastaveném čase soupeř ještě proměnil penaltu a zkorigoval výsledek na konečných 8:3 pro Sportovní Jižní Město.

Děkujeme všem hráčům za předvedený výkon a rodičům za diváckou kulisu a skvělé fandění.