16. mistrovský zápas: SJM – Kyje – 6 : 4 (5:1)

31.05.2011 21:18

16. mistrovský zápas:   SJM – Kyje   – 6 : 4  (5:1)

Hodně důležitý zápas, šlo vlastně o 6 bodů. Pokud bychom prohráli, tak Kyje by se na nás bodově dotáhli. Začali jsme dobře, hned v 1.minutě jsme se díky Anetce dostali do vedení. Za 4 minuty ale obránci zapomněli za sebou volného hráče a rázem bylo vyrovnáno. Od této chvíle se hrálo velice vyrovnaně se šancemi na obou stanách. Ovšem úsek zápasu mezi 16. a 19.minutou byl jednoznačně náš. 16.min. Aneta z trestňáku 2:1, 17.min. téměř z poloviny  hřiště Aneta 3:1, v 18.min Pechy nahrál Anetě na 4:1 a v 19.min Aneta opět z trestňáku uzavřela svůj dnešní i poločasový účet na 5:1.

V kabině jsme si řekli, že to ještě zdaleka není vyhrané a musíme makat i po přestávce, ale nějak jsme na to potom na hřišti zapomněli. Ve 27.min soupeř snižuje po rohu na 5:2. Ve 29.min sice Pechy po přihrávce od Tondy zvyšuje na 6:2, ale pak začal hrát soupeř. V 31.min jsme opět neubránili roh a bylo to 6:3. Kluky z Kyjí to nakoplo, často nás přehrávali v osobních soubojích a tak se Fanda v bráně rozhodně nenudil. Naše šance už neměly gólový efekt. Ještě jeden gól jsme my ale dostali 3 minuty před koncem, ovšem stav 6:4 se nám podařilo udržet až do závěrečného hvizdu rozhodčího. To, co se nedařilo ve 2.poločase – střelba,  jsme si nezvykle vynahradili při závěrečných penaltách. Trefilo se 10(!) hráčů.

Penalty: Mára, Tonda, Luky, Páťa, Honza, Ondra, Aneta, Pechy, Prochy, Fanda

Fanda pustil jen 2 penalty a tak jsme vyhráli rekordně 10:2, super kluci!!!!!!!!

Děkujeme všem hráčům za předvedený výkon, rodičům za spolupráci a fandění a už se těšíme na poslední domácí zápas 3.6., který  bude s mistrovskou oslavou!!!!!