12. mistrovský zápas: SJM : Újezd nad Lesy – 5 : 1 (2:0)

01.05.2011 23:00

12. mistrovský zápas:  SJM  :  Újezd nad Lesy    5 : 1  (2:0)

V dalším domácím utkání jsme přivítali na svém hřišti hráče z Újezda, kterým patřilo v tabulce druhé místo o 5 bodů za námi. Hned od počátku jsme hru kontrolovali a ve 3.min se z dálky krásně trefil pod břevno Honzík a vedli jsme 1:0. Soupeře jsme do nebezpečných akcí moc nepouštěli a když bylo třeba, zasáhl dnes výborně chytající Fanda. Uklidňující druhou branku přidala ve 22.min Aneta a tak poločas skončil 2:0.

Ve druhé půli si Mára vzpomněl na své dalekonosné střely a v 26.min zvyšuje na 3:0. Za další tři minuty Prochy nahrává Toníkovi a ten zvyšuje už na 4:0. V 34.min Aneta stříli svůj druhý gól a uzavírá náš brankový účet na 5. Soupeř ale ani za tohoto stavu nerezignoval a po našem nedorozumění v obraně bere Fandovi čisté konto a upravuje ve 44.min na konečných 5:1.

Asistence: Prochy

Penalty proměnili: Tonda, Prochy, Anetka, Kuba Š., Kuba J.

Fanda nepustil za svá záda stejně penalt jako jeho protějšek a tak penalty skončily 5:5

Děkujeme všem hráčům za bojovnost a našim rodičům za fandění a podporu.